Neohodnoceno

vonné tyče Tibetan Red Crystal

Červený krystal, je pojmenování pro tradiční obřadní tibetské bylinné tyčinky nejvyšší kvality pro zdraví a meditaci. Tato originální starodávná receptura pochází z rukopisu o výrobě kadidla ze 13.století, je pečlivě střežena tibetskými mnichy v budhistickém klášteře Drikung Kagjü na jihu Indie. Vyrábějí se z 23 léčivých bylin včetně santalového dřeva, které jsou ručně sbírány v domorodém prostředí vysokých Himalájských hor v pásmu Kulu, Manali, Sikkim až po džungle a planiny Indie.

Momentálně nedostupné
Kód: LTIRC17
Značka: Expect
197 Kč / ks
Kategorie: Vonné tyčinky

Mniši je používají během púdží v klášterech při meditaci. Tyto vonné tyčinky Original Red Crystal jsou známé tím, že zvyšují účinnost meditačních postupů, čistí a uklidňují prostředí a uvolňují napětí a stres. Tato vynikající směs kadidla produkuje při spalování silně dřevitou, sladce kořeněnou vůni s nádechem šalvěje. 

Během meditace napomáhají koncentraci, podporují klid,  uvolňují napětí a podrážděnost.  Čistí prostory obsahující negativní a nežádoucí energie. Odstraňují zatuchlý nebo nežádoucí zápach a osvěžují ovzduší v místnosti.  Tyto přírodní vonné tyčinky jsou netoxické a neobsahují žádné narkotické ani návykové přísady.

Jsou šetrné k životnímu prostředí a zcela bezpečné pro vdechování.

 

balení: 27 kusů

délka: 24,5 cm,

hmotnost: 70g

délka hoření: jedna tyčinka 30-45 minut v závislosti na prostředí.

Výrobců tyčinek s názvem Red Crystal je několik. Pravost námi dovážených tyčinek starodávné receptury v tomto originálním balení je stvrzeno hologramem na boční straně obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu