Neohodnoceno

Čaj Pu Erh milk tmavý typ 70g

Kvalitní třída, tmavého čínského čaje Pu erh ochucená mléčným aroma. 

Skladem
Kód: E235
Značka: Expect
87 Kč / ks
Kategorie: PU ERH BALENÉ ČAJE
Hmotnost: 0.07 kg
Balení: Papírové sáčky
Bio organic: ne
Čajový obřad Gong Fu: ano
Čajový obřad Chanoyu: ne
Originální název:
Oblast: Čína
Příprava: Zalijte 90-100°C horkou vodou a louhujte 4-5 minut.
Vícenálevový čaj: ano
Teplota vody: 90-100 °C
Čas přípravy: 4-5 min.
Množství čaje: 3-4 g

Sypaný tmavý Pu Erh z vysoce kvalitních čajových lístků obohacený přírodními mléčnými esencemi.

Čínské Pu Erhy z divokých a polodivokých čajovníků mají své nadšené obdivovatele na celém světě. Pu Erh, Pu-er, Pchu-er (a další varianty) jsou označení pro proslulé čínské čaje původem ze starobylého stejnojmenného správního místa v horské provincii Yunnan (Jün-nan). Pu-erh se zpracovává užitím dodatečné fermentace černého čaje, ale přesné postupy výroby jsou dodnes přísně střeženy a zahaleny tajemstvím. Charakteristické výrazné aroma Pu-Erhu je přirovnáváno k vůni starých buddhistických klášterů.

 

Vzhledově jsou listy větší, tmavě hnědé, rolované i s obsahem žlutohnědých tipsů. Tento druh Pu-Erhu přidává k tradiční zemitosti další bonus a to velmi jemnou, hladkou mléčnou příchuť a lehce přirozenou sladkost. Nálev má tmavě hnědooranžovou až kávovou barvu.

Pu-erh je proslulý svými zdravotními účinky. Pravidelné pití tohoto čaje detoxikuje organismus a reguluje metabolismus. Pu-erh je ideálním nápojem pro období očistných kůr a půstů. Je také nazýván „požíračem tuků“. Optimalizuje hladinu cholesterolu a posiluje imunitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu